Division 1 Division 2 Division 3
Omgång 1 18/1 kl. 18:00  Resultat Omgång 1 18/1 kl. 18:00  Resultat Omgång 1 18/1 kl. 18:00  Resultat
Hej och Håå JKK vs SW-Son 12-0 ÖA  vs Biodlarna  4-8 VSSmide 1 vs VSSmide 2 12-0
Team Boa vs .Optmisterna 0-12 Team 60+  vs Lindros  2-10 Juniorena  vs Carlssons 10-2
M-Clean vs Carinas Carameller 10-2 Team Munson  vs Ghost Division  8-4 The Bears vs Fläktwoods 0-12
står över AMF-Killar står över Kompisarna står över City Bowlers 
Omgång 2  25/1 kl. 18:00  Omgång 2  25/1 kl. 18:00  Omgång 2  25/1 kl. 18:00 
Amf Killar-Carinas Karameller 12-0 Kompisarna vs  Ghost Division 8-4 City Bowlers vs Fläktwoods
M-Clean vs Optimisterna
8-4
Team Munson vs Lindros
0-12
The Bears vs Carlssons           6-6* (717-783)
Team Boa-Swson
10-2 Team 60+vs Biodlarna
12-0
Juniorerna vs VSSMIDE 2
12-0
står över Hej å Håå JKK står över Öa står över VSSmide 1
Omgång 3 25/1 kl. 19:00  Omgång 3 25/1 kl. 19:00  Omgång 3 25/1 kl. 19:00 
Carinas Carameller-Optimisterna 0-12 Ghost Division vs Lindros 2-10 Fläktwoods vs Carlssons 4-8
M-Clean vs Amf Killar 4-8 Team Munson vs Kompisarna 0-12 The Bears vs City Bowlers 0-12
Team Boa-Hej å Håå JKK 12-0 Team 60+ vs ÖA 8-4 Juniorerna vs VSSMIDE 1 12-0
står över Sw-son står över Biodlarna står över VSSMIDE 2
Omgång 4 1/2 kl. 18:00  Omgång 4 1/2 kl. 18:00  Omgång 4 1/2 kl. 18:00 
Team Boa-Amf Killar 0-12 Team 60+Kompisarna                   6-6* (821-828) Juniorerna vs City Bowlers 0-12
Hej å Håå JKK vs Optimisterna 0-12 ÖA vs Lindros 0-12 VSSmide 1 vs Carlssons 10-2
Carinas Carameller vs Sw-Son 0-12 Ghost Divisionvs Biodlarna 8-4 Fläktwoods vs VSSMIDE 2 12-0
står över M-Clean står över team Munson står över The Bears
Omgång 5 8/2 kl. 18:00  Omgång 5 8/2 kl. 18:00  Omgång 5 8/2 kl. 18:00 
Carinas Carameller-Team Boa  2-10 Ghost Divisionvs Team60+ 12-0  Fläktwoods vs Juniorerna     6-6 920-920
Hej å Håå JKK vs  M-Clean           6*-6 1056-1029 ÖA vs Team Munson 8-4 VSSMIDE 1 vs The bears         6*-6 765-718
Amf-Killar vs Sw-Son                    6*-6 1194-1100 Kompisarna vs Biodlarna 8-4  City Bolwers vs VSSMIDE 2 10-2
står över Optimisterna står över Lindros står över Carlssons
Omgång 6 15/2 kl. 18:00  Omgång 6 15/2 kl. 18:00  Omgång 6 15/2 kl. 18:00 
Optimisterna vs Amf Killar          6-6* 1028-1132 Lindros vs Kompisarna 0-12 Carlssons vs City Bowlers       6-6* 936-942
M-Clean vs SW-Son 10-2 Team Munson vsBiodlarna       6*-6 868-826 The Bears vs VSSMIDE 2 8-4
Carinas Carameller vs Hej å Håå JKK     8-4 Ghost Divisionvs ÖA                   6-6* 943-945 Fläktwoods vs VSSMIDE 1 12-0
står över Team Boa står över Team 60+ står över Juniorerna
Omgång 7 15/2 kl. 19:00 Omgång 7 15/2 kl. 19:00 Omgång 7 15/2 kl. 19:00
Hej å Håå JKK vs AMF Killar 10-2 Öa vs Kompisarna 4-8 VSSMIDE 1 vs City Bowlers 0-12
Optimisterna vs Sw-Son 0-12 Lindros vs Biodlarna 4-8 Carlssons vs VSSMIDE 2          6*-6 895-761
M-Clean vs Team Boa 4-8 Team Munsonvs Team 60+ 2-10 The Bears vs Juniorerna         6-6* 733-757
står över Carinas Carameller står över Ghost Division står över Fläktwoods
Omgång 8 22/2 kl. 18:00  Omgång 8 22/2 kl. 18:00  Omgång 8 22/2 kl. 18:00 
Hej och Håå JKK vs SW-Son 10-2 ÖA  vs Biodlarna  0-12 VSSmide 1 vs VSSmide 2 12-0
Team Boa vs .Optmisterna 0-12 Team 60+  vs Lindros  8-4 Juniorena  vs Carlssons 8-4
M-Clean vs Carinas Carameller 12-0 Team Munson  vs Ghost Division  0-12 The Bears vs Fläktwoods 0-12
står över AMF-Killar står över Kompisarna står över City Bowlers 
Omgång 9 1/3 kl. 18:00  Omgång 9 1/3 kl. 18:00  Omgång 9 1/3 kl. 18:00 
Amf Killar-Carinas Karameller 10-2 Kompisarna vs  Ghost Division 12-0 City Bowlers vs Fläktwoods      6*-6 1018-989
M-Clean vs Optimisterna 4-8 Team Munson vs Lindros 10-2 The Bears vs Carlssons 8-4
Team Boa-Swson 0-12 Team 60+vs Biodlarna                      6-6* (805-975) Juniorerna vs VSSMIDE 2 2-10
står över Hej å Håå JKK står över ÖA står över VSSmide 1
Omgång 10 8/3 kl. 18:00  Omgång 10 8/3 kl. 18:00  Omgång 10 8/3 kl. 18:00 
Carinas Carameller-Optimisterna 0-12 Ghost Division vs Lindros 10-2 Fläktwoods vs Carlssons 12-0
M-Clean vs Amf Killar 8-4 Team Munson vs Kompisarna 0-12 The Bears vs City Bowlers 0-12
Team Boa-Hej å Håå JKK 5-7 Team 60+ vs ÖA 10-2 Juniorerna vs VSSMIDE 1 12-0
står över Sw-son står över Biodlarna står över VSSMIDE 2
Omgång 11 15/3 kl. 18:00  Omgång 11 15/3 kl. 18:00  Omgång 11 15/3 kl. 18:00 
Team Boa-Amf Killar 8-4 Team 60+Kompisarna 0-12 Juniorerna vs City Bowlers 4-8
Hej å Håå JKK vs Optimisterna 12-0 ÖA vs Lindros                            6*-6 802-670 VSSmide 1 vs Carlssons 0-12
Carinas Carameller vs Sw-Son 0-12 Ghost Divisionvs Biodlarna   6*-6 923-858 Fläktwoods vs VSSMIDE 2 2-10
står över M-Clean står över team Munson står över The Bears
Omgång 12 22/3 kl. 18:00  Omgång 12 22/3 kl. 18:00  Omgång 12 22/3 kl. 18:00 
Carinas Carameller-Team Boa 8-4 Ghost Divisionvs Team60+ 12-0  Fläktwoods vs Juniorerna 8-4
Hej å Håå JKK vs  M-Clean 8-4 ÖA vs Team Munson 4-8 VSSMIDE 1 vs The bears 2-10
Amf-Killar vs Sw-Son 0-12 Kompisarna vs Biodlarna 4-8  City Bolwers vs VSSMIDE 2 12-0
står över Optimisterna står över Lindros står över Carlssons
Omgång 13  29/3 kl. 18:00  Omgång 13  29/3 kl. 18:00  Omgång 13  29/3 kl. 18:00 
Optimisterna vs Amf Killar 0-12 Lindros vs Kompisarna               6-6* 991-1000 Carlssons vs City Bowlers 2-10
M-Clean vs SW-Son 10-2 Team Munson vsBiodlarna 0-12 The Bears vs VSSMIDE 2 4-8
Carinas Carameller vs Hej å Håå JKK  2-10 Ghost Divisionvs ÖA 12-0 Fläktwoods vs VSSMIDE 1 12-0
står över Team Boa står över Team 60+ står över Juniorerna
Omgång 14  12/4 kl. 18:00  Omgång 14  12/4 kl. 18:00  Omgång 14  12/4 kl. 18:00 
Hej å Håå JKK vs AMF Killar 0-12 Öa vs Kompisarna 4-8 VSSMIDE 1 vs City Bowlers 0-12
Optimisterna vs Sw-Son framfl. Lindros vs Biodlarna 0-12 Carlssons vs VSSMIDE 2 12-0
M-Clean vs Team Boa                    6-6* 1062-1086 Team Munsonvs Team 60+ 0-12 The Bears vs Juniorerna 0-12
står över Carinas Carameller står över Ghost Division står över Fläktwoods
Omgång 15 12/4 kl. 19:00  Omgång 15 12/4 kl. 19:00  Omgång 15 12/4 kl. 19:00 
Hej och Håå JKK vs SW-Son 10-2 ÖA  vs Biodlarna  0-12 VSSmide 1 vs VSSmide 2         6*-6 718-687
Team Boa vs .Optmisterna            6-6* 1080-1180 Team 60+  vs Lindros  framfl. Juniorena  vs Carlssons 10-2
M-Clean vs Carinas Carameller    6*-6 1040-969 Team Munson  vs Ghost Division  2-10 The Bears vs Fläktwoods 0-12
står över AMF-Killar står över Kompisarna står över City Bowlers 
Omgång 16  19/4 kl. 18:00  Omgång 16  19/4 kl. 18:00  Omgång 16  19/4 kl. 18:00 
Amf Killar-Carinas Karameller 12-0 Kompisarna vs  Ghost Division 12-0 City Bowlers vs Fläktwoods 12-0
M-Clean vs Optimisterna 0-12 Team Munson vs Lindros 2-10 The Bears vs Carlssons 0-12
Team Boa-Swson 10-2 Team 60+vs Biodlarna 0-12 Juniorerna vs VSSMIDE 2 10-2
står över Hej å Håå JKK står över ÖA står över VSSmide 1
Omgång 17 26/4 kl. 18:00  Omgång 17 26/4 kl. 18:00  Omgång 17 26/4 kl. 18:00 
Carinas Carameller-Optimisterna 0-12 Ghost Division vs Lindros 12-0 Fläktwoods vs Carlssons 2-10
M-Clean vs Amf Killar                  6-6* 1122-1176 Team Munson vs Kompisarna   6-6* 899-948 The Bears vs City Bowlers 0-12
Team Boa-Hej å Håå JKK 2-10 Team 60+ vs ÖA 12-0 Juniorerna vs VSSMIDE 1 10-2
står över Sw-son står över Biodlarna står över VSSMIDE 2
Omgång 18 5/3 kl. 18:00  Omgång 18 5/3 kl. 18:00  Omgång 18 5/3 kl. 18:00 
Team Boa-Amf Killar 12-0 Team 60+Kompisarna 8-4 Juniorerna vs City Bowlers 0-12
Hej å Håå JKK vs Optimisterna 2-10 ÖA vs Lindros 0-12 VSSmide 1 vs Carlssons 0-12
Carinas Carameller vs Sw-Son 0-12 Ghost Divisionvs Biodlarna 10-2 Fläktwoods vs VSSMIDE 2 12-0
står över M-Clean står över team Munson står över The Bears
Omgång 19 10/5 kl. 18:00  Omgång 19 10/5 kl. 18:00  Omgång 19 10/5 kl. 18:00 
Carinas Carameller-Team Boa 0-12 Ghost Divisionvs Team60+ 12-0  Fläktwoods vs Juniorerna 2-10
Hej å Håå JKK vs  M-Clean 4-8 ÖA vs Team Munson 0-12 VSSMIDE 1 vs The bears 0-12
Amf-Killar vs Sw-Son 2-10 Kompisarna vs Biodlarna 12-0  City Bolwers vs VSSMIDE 2 12-0
står över Optimisterna står över Lindros står över Carlssons
Omgång 20 17/5 kl. 18:00  Omgång 20 17/5 kl. 18:00  Omgång 20 17/5 kl. 18:00 
Optimisterna vs Amf Killar          6*-6 1156-1144 Lindros vs Kompisarna 12-0 Carlssons vs City Bowlers 2-10
M-Clean vs SW-Son 0-12 Team Munson vsBiodlarna 0-12 The Bears vs VSSMIDE 2 10-2
Carinas Carameller vs Hej å Håå JKK    4-8 Ghost Divisionvs ÖA 8-4 Fläktwoods vs VSSMIDE 1 4-8
står över Team Boa står över Team 60+ står över Juniorerna
Omgång 21 17/5 kl. 19:00 Omgång 21 17/5 kl. 19:00 Omgång 21 17/5 kl. 19:00
Hej å Håå JKK vs AMF Killar 0-12 Öa vs Kompisarna 8-4 VSSMIDE 1 vs City Bowlers 0-12
Optimisterna vs Sw-Son 12-0 Lindros vs Biodlarna 12-0 Carlssons vs VSSMIDE 2 8-4
M-Clean vs Team Boa 4-8 Team Munsonvs Team 60+ 0-12 The Bears vs Juniorerna 0-12
står över Carinas Carameller står över Ghost Division står över Fläktwoods