Division 1    Division 2    Division 3
Omgång 1 28/9 kl. 18:00 


Omgång 1 28/9 kl. 18:00  Omgång 1 28/9 kl. 18:00 


Optimisterna vs Bowlers 0-12 VSSmide 1 vs Carinas Carameller 0-12 The Bears vs Vssmide 2 10-2
Team Boa vs SW-Son 4-8 Biodlarna vs ÖA 2-10 Carlssons vs Juniorerna 4-8
Semlans Godsaker vs M-Clean 8-4 Team 60+ vs Team Munson 12-0 Arena Staff vs LindRos 0-12
står över Skalmans Dreamteam
Omgång 2  5/10 kl. 18:00  Omgång 2  5/10 kl. 18:00  Omgång 2  5/10 kl. 18:00 
Optimisterna vs Team BOA 10-2 VSSmide vs Biodlarna 0-12 The Bears vs Juniorerna 0-12
Bowlers-M-Clean 11-1 Carinas Carameller vs ÖA 8-4 Carlssons vs LindRos 0-12
Semlans Godsaker-SW-Son 10-2 Skalmans Dreamteam vs Team 60+ 12-0 Arena Staff vs VSSmide 2 10-2
står över Team Munson
Omgång 3 12/10 kl. 18:00  Omgång 3 12/10 kl. 18:00  Omgång 3 12/10 kl. 18:00 
Semlans Godsaker vs Opt.         6-6 (903-980*) VSSmide 1 vs ÖA 4-8 The Bears vs LindRos  0-12
Team BOA vs Bowlers 8-4 Carinas Carameller vs Team Munson 10-2 Carlssons vs Arena Staff 12-0
M-Clean vs SW-Son 10-2 Biodlarna vs Skalmans Dreamteam 2-10 Vssmide 2 vs Juniorerna 0-12
står över Team 60+
Omgång 4 19/10 kl. 18:00  Omgång 4 19/10 kl. 18:00  Omgång 4 19/10 kl. 18:00 
SW-Son vs Optimisterna              6-6 (992-1109*) Vissmide 1 vs Team Munson 10-2 The Bears vs Arena Staff 0-12
M-Clean vs Team BOA 10-2 Carameller vs Skalmans Dreamteam 10-2 Carlssons vs Vssmide 2       6-6      (726-753*)               
Bowlers vs Semlans Godsaker 8-4 Biodlarna vs Team 60+ 10-2 Juniorerna vs LindRos 0-12
står över ÖA
Omgång 5 26/10 kl. 18:00  Omgång 5 26/10 kl. 18:00  Omgång 5 26/10 kl. 18:00 
Bowlers vs SW-Son                  6-6 1126*-1043) Vssmide vs Skalmans Dreamteam  0-12 The Bears vs Carlssons 4-8
Team BOA vs Semlans Godsaker 12-0 Carrinas Carameller vs Team 60+ 12-0 Arena Staff vs Juniorerna     6-6 310-414*
Optimisterna vs M-Clean 2-10 ÖA vs Team Munson 12-0 Vssmide 2 vs LindRos 0-12
står över Biodlarna
Omgång 6 26/10 kl. 19:00  Omgång 6 26/10 kl. 19:00  Omgång 6 26/10 kl. 19:00 
Optimisterna vs Bowlers 2-10 Vssmide 1 vs Team 60+                    6-6 (769*-754) The Bears vs Vssmide 2 4-8
Team Boa vs SW-Son 2-10 Biodlarna vs VSSsmide 12-0 Carlssons vs Juniorerna 8-4
Semlans Godsaker vs M-Clean 2-10 ÖA vs Skalmans Dreamteam 10-2 Arena Staff vs LindRos 0-12
står över Carinas Carameller
Omgång 7 2/11 kl. 18:00 Omgång 7 2/11 kl. 18:00 Omgång 7 2/11 kl. 18:00
Optimisterna vs Team BOA 12-0 Carinas Carameller vs Biodlarna 0-12 The Bears vs Juniorerna 2-10
Bowlers-M-Clean 10-2 ÖA vs Team 60+ 4-8 Carlssons vs LindRos 4-8
Semlans Godsaker-SW-Son 4-8 Team Munson vs Skalmans Dreamteam  1-11 Team Bakai vs VSSmide 2 10-2
står över Vssmide 1
Omgång 8 9/11 kl. 18:00  Omgång 8 9/11 kl. 18:00  Omgång 8 9/11 kl. 18:00 
Semlans Godsaker vs Optimisterna  0-12 VSSmide 1 vs Carinas Carameller 0-12 The Bears vs LindRos  0-12
Team BOA vs Bowlers 10-2 Biodlarna vs ÖA 2-10 Carlssons vs Vakant 4-8
M-Clean vs SW-Son 0-12 Team 60+ vs Team Munson 8-4 Vssmide 2 vs Juniorerna 0-12
står över Skalmans Dreamteam
Omgång 9 16/11 kl. 18:00  Omgång 9 16/11 kl. 18:00  Omgång 9 16/11 kl. 18:00 
SW-Son vs Optimisterna 4-8 VSSmide vs Biodlarna                       6-6 (786-795) The Bears vs Vakant 2-10
M-Clean vs Team BOA flyttad Carinas Carameller vs ÖA                6-6 (871-853) Carlssons vs Vssmide 2            6-6 (864-731)
Bowlers vs Semlans Godsaker 0-12 Skalmans Dreamteam vs Team 60+ 8-4 Juniorerna vs LindRos 2-10
står över Team Munson
Omgång 10 23/11 kl. 18:00  Omgång 10 23/11 kl. 18:00  Omgång 10 23/11 kl. 18:00 
Bowlers vs SW-Son 2-10 VSSmide 1 vs ÖA 0-12 The Bears vs Carlssons 4-8
Team BOA vs Semlans Godsaker 12-0 Carinas Carameller vs Team Munson 12-0 Arena Staff vs Juniorerna 0-12
Optimisterna vs M-Clean 4-8 Biodlarna vs Skalmans Dreamt.     6-6 (907-918) Vssmide 2 vs LindRos 0-12
står över Team 60+
Omgång 11 30/11 kl. 18:00  Omgång 11 30/11 kl. 18:00  Omgång 11 30/11 kl. 18:00 
Optimisterna vs Bowlers 4-8 Vissmide 1 vs Team Munson 4-8 The Bears vs Vssmide 2 12-0
Team Boa vs SW-Son 10-2 Carameller vs Skalmans Dreamteam 10-2 Carlssons vs Juniorerna 12-0
Semlans Godsaker vs M-Clean 0-12 Biodlarna vs Team 60+ 10-2 Arena Staff vs LindRos 3-9
står över ÖA
Omgång 12 7/12 kl. 18:00  Omgång 12 7/12 kl. 18:00  Omgång 12 7/12 kl. 18:00 
Optimisterna vs Team BOA 8-4 Vssmide vs Skalmans Dreamteam 0-12 The Bears vs Juniorerna 6-6*(691-719)
Bowlers-M-Clean                         6-6* (1025-1099) Carrinas Carameller vs Team 60+ 8-4 Carlssons vs LindRos 2-10
Semlans Godsaker-SW-Son       6-6* (1040-1064) ÖA vs Team Munson 2-10 Arena Staff vs VSSmide 2 8-4
står över Biodlarna
Omgång 13  14/12 kl. 18:00  Omgång 13  14/12 kl. 18:00  Omgång 13  14/12 kl. 18:00 
Semlans Godsaker vs Optimisterna   0-12 Vssmide 1 vs Team 60+ 0-12 The Bears vs LindRos  0-12
Team BOA vs Bowlers 8-4 Biodlarna vs VSSsmide 0-12 Carlssons vs Arena Staff 2-10
M-Clean vs SW-Son 0-12 ÖA vs Skalmans Dreamteam 0-12 Vssmide 2 vs Juniorerna 6-6*(649-783)
står över Carinas Carameller
Omgång 14  21/12 kl. 18:00  Omgång 14  21/12 kl. 18:00  Omgång 14  21/12 kl. 18:00 
SW-Son vs Optimisterna 10-2 Carinas Carameller vs Biodlarna    6-6 846-860 The Bears vs Arena Staff 0-12
M-Clean vs Team BOA             6-6 1091-1069 ÖA vs Team 60+ 8-4 Carlssons vs Vssmide 2 12-0
Bowlers vs Semlans Godsaker 12-0 Team Munson vs Skalmans Dreamt.     0-12 Juniorerna vs LindRos 0-12
står över Vssmide 1
Omgång 15  21/12 kl. 19:00  Omgång 15  21/12 kl. 19:00 
Bowlers vs SW-Son                6-6 (1114-1118) The Bears vs Carlssons      6-6 (781-901)
Team BOA vs Semlans Godsaker 10-2 Arena Staff vs Juniorerna 0-12
Optimisterna vs M-Clean     6-6 (1123-983) Vssmide 2 vs LindRos 0-12