Div. 1

  Omgång 1 : 6okt 18.00 Matchresultat
bana 1-2 The 4 Devils – Joppes Drängar 6-6 (909-1014)
bana 3-4 Cyklisterna – SW-Son 12-0
bana 5-6 Arena Staff – Optimisterna 0-12
  Omgång 2 : 13okt 18.00  
bana 7-8 Joppes Drängar – SW-Son  10-2
bana 9-10 Optimisterna – The 4 Devils  7-5
bana 11-12 Arena Staff – Cyklisterna  2-10
  Omgång 3 : 20okt 18.00  
bana 3-4 Optimisterna – Joppes Drängar  6-6 (988-1014)
bana 5-6 SW-Son – Arena Staff  6-6 (943-1056)
bana 1-2 The 4 Devils – Cyklisterna  4-8
  Omgång 4 : 27 okt 18.00  
bana 9-10 Joppes Drängar – Arena Staff  8-4
bana 11-12 Cyklisterna – Optimisterna  8-4
bana 7-8 The 4 Devils – SW-Son  12-0
  Omgång 5 : 3 Nov 18.00  
bana 5-6 Cyklisterna – Joppes Drängar  10-2
bana 1-2 Arena Staff – The 4 Devils  6-6 (869-974)
bana 3-4 Optimisterna – SW-Son  0-12
  Omgång 6 : 10 Nov 18.00  
bana 11-12 Joppes Drängar – The 4 Devils  0-12
bana 7-8 SW-Son – Cyklisterna  6-6 (1103-1132)
bana 9-10 Optimisterna – Arena Staff  0-12
  Omgång 7 : 17 Nov 18.00  
bana 1-2 SW-Son – Joppes Drängar  6-6 (1060-997)
bana 3-4 The 4 Devils – Optimisterna  8-4
bana 5-6 Cyklisterna – Arena Staff  12-0
  Omgång 8 : 24 Nov 18.00  
bana 7-8 Joppes Drängar – Optimisterna  8-4
bana 9-10 Arena Staff – SW-Son  0-12
bana 11-12 Cyklisterna – The 4 Devils  12-0
  Omgång 9 : 1 Dec 18.00  
bana 3-4 Arena Staff – Joppes Drängar  10-2
bana 5-6 Optimisterna – Cyklisterna  0-12
bana 1-2 SW-Son – The 4 Devils  4-8
  Omgång 10 : 8 Dec  
bana 9-10 Joppes Drängar – Cyklisterna  10-2
bana 11-12 The 4 Devils – Arena Staff  12-0
bana 7-8 SW-Son – Optimisterna  12-0

Div. 2

  Omgång 1 : 6okt 18.00 Matchresultat
bana 7-8 Team 60+ – M-Clean 2 0-12
bana 9-10 Kjell & Co-Bettan Boyz 6-6 (654-780)
bana 11-12 ÖA – M-Clean 1 0-12
  Omgång 2 : 13okt 18.00  
bana 1-2 M-Clean 2 – Bettan Boys  6-6(777-741)
bana 3-4 M-Clean 1 – Team 60+  2-10
bana 5-6 ÖA – Kjell & Company  6-6(764-762)
  Omgång 3 : 20okt 18.00  
Bana 9-10 M-Clean 1 – M-Clean 2  10-2
bana 11-12 Bettan Boys – ÖA  12-0
bana 7-8 Team 60+ – Kjell & Company  12-0
  Omgång 4 : 27 okt 18.00  
bana 3-4 M-Clean 2 – ÖA  2-10
bana 5-6 Kjell & Company – M-Clean 1  2-10
bana 1-2 Team 60+ – Bettan Boys  6-6 (762-692)
  Omgång 5 : 3 Nov 18.00  
bana 11-12 Kjell & Company – M-Clean 2  0-12
bana 7-8 ÖA – Team 60+  6-6 (845-793)
bana 9-10 M-Clean 1 – Bettan Boys  12-0
  Omgång 6 : 10 Nov 18.00  
bana 5-6 M-Clean 2 – Team 60+  10-2
bana 1-2 Bettan Boys – Kjell & Company  12-0
bana 3-4 M-Clean 1 – ÖA  8-4
  Omgång 7 : 17 Nov 18.00  
bana 7-8 Bettan Boys – M-Clean 2  6-6 (732-843)
bana 9-10 Team 60+ – M-Clean 1  12-0
bana 11-12 Kjell & Company – ÖA  0-12
  Omgång 8 : 24 Nov 18.00  
bana 1-2 M-Clean 2 – M-Clean 1  8-4
bana 3-4 ÖA – Bettan Boys  8-4
bana 5-6 Kjell & Company – Team 60+  0-12
  Omgång 9 : 1 dec 18.00  
Bana 9-10 ÖA – M-Clean 2  6-6 (791-842)
bana 11-12 M-Clean 1 – Kjell & Company  12-0
bana 7-8 Bettan Boys – Team 60+  4-8
  Omgång 10 : 8 Dec 18.00  
bana 3-4 M-Clean 2 – Kjell & Company  12-0
bana 5-6 Team 60+ – ÖA  8-4
bana 1-2 Bettan Boys – M-Clean 1  0-12