Öppen lottning sker i Bowling City den 29 december kl. 18:00, därefter presenteras grupperna här på sidan.


Grupp 1-10 (tis 3 jan från 17:30)

Grupp 1 Jacob Magnusson, Södra BK Gunnar Bäckström, HBK Martin Koldemar, Bogesund
Grupp 2 Sten Jakobsson, BK June Bjarne Goude, JBK Loella Juul, Skillingaryds IS 
Grupp 3  Christina Lydén, GoIF Fram  Jan Engqvist, JBS/Boys Tomas Qvist, JKK 
Grupp 4 Victor Nyberg Hörlin, Södra Per Johansson, Bogesunds BK Lars Petersson, SIS
Grupp 5 Jonatan Nyberg Hörlin, Södra Joachim Mette, Södra BK Thomas Ortstam, GoIF Fram 
Grupp 6  Staffan Lindbjer, BK June  Lennart Wiberg, JBK  Roger Andersson, Södra BK
Grupp 7  Kevin Almqvist, BK June  Tony Warolin, JKK Katrina Nielsen, SIS
Grupp 8 Ulf Rosander, JBK  Andreas Appelberg, Södra BK Johan Ahlqvist, IK Cyrus
Grupp 9 Stig-Ola Lövgren, JBS/Boys Andreas Schneider, SIS Nicklas Kyhlberg, JBK
Grupp 10 Gudrun Berg, GoIF Fram  Freddy Burenby, BK Rubinen  Emil Fredriksson, BK June

Grupp 11-20 (ons 4 jan från 17:30)

Grupp 11 Arne Johansson, Vetlanda BC Anders Rogvall, BK June Tobias Romander, Södra BK
Grupp 12 Moa Jakobsson, BK June Filip Lindbjer, BK June  Marita Ståhlgren, SIS 
Grupp 13 Erik Tellbom, Södra BK Wilma Nyman, SIS  Jonathan Lindell, BK June
Grupp 14 Anders Lydén, JBK  Thomas Åman, JKK Björn Hamberg, Södra BK
Grupp 15 Bertil Granehäll, IK Cyrus ** Taylor Thorén, GoIF Fram  Fredrik Andersson, JBS/Boys 
Grupp 16 Jesper Hilmersson, Södra BK  Ludvig Magnusson, Södra BK  Heikki Rantavouri, IK Cyrus 
Grupp 17 Bengt Lindström, Forsheda  Thomas Edlund, JKK  Elisabeth Henriksson, Fram 
Grupp 18 Sören Carlsson, Värnamo BC Patrik Halldin, IK Cyrus Fredrik Jergell, Södra BK
Grupp 19 Viktor Wiberg, JBK  Hasse Gustafsson, HBK  Marita Nyman, SIS 
Grupp 20 Marita Ortstam, GoIF Fram  Sören Fransson, Värnamo BC L-G Johansson, JBS/Boys 

Grupp 21-30 (fre 6 jan från 10:00)

Grupp 21 Hans Wikstrand, JKK Niklas Ihreborn, SIS Patrik Åstrand, JBK
Grupp 22 Thomas Aspklint, Södra BK  Emil Fransson, Eksjö BK/EBOK Wasilis Rilund, IK Cyrus 
Grupp 23 Fredrik Nettermark, JBK  Jonas Nettermark, JBK  Sune Johansson, IK Cyrus 
Grupp 24 Glenn Johansson, Skrufscha  Marcus Nilsson, JBK Tony Rudhager, IK Cyrus
Grupp 25 Adam Hempel, Vingåkers BK  Billy Gustafsson, IK Cyrus  Jan Niskanen, Bogesund BK
Grupp 26 Tim Wikstrand, JKK  Peter Cedenloth, Södra BK Daniel Fransson, Värnamo BC
Grupp 27 Torbjörn Malmberg, IK Cyrus  Romano Rumin, JBK  Stig-Ove Wiberg, HBK 
Grupp 28 Elvira Lindell, BK June  Jonas Berglund, BK June  Anders Hempel, JBS/Boys
Grupp 29 Olle Gannerud, JKK  Olle Assarsson, HBK  Sanna Dolk, Skillingaryds IS
Grupp 30 Jon Petersson, BK June   Gunnar Lindqvist, JBK Ann-Sofie Falkeling, Kulorna

Grupp 31-40 (fre 6 jan från 14:00)

Grupp 31 Robert Palmgren, JBS/Boys Lisbeth Uddemar, GoIF Fram Linus Wiberg, BK June
Grupp 32 Per-Anders Hörlin, Södra BK  Erik Österholm, Södra BK Claes Jersenius, BK June
Grupp 33 Magnus Weiner, JBS/Boys  Johan Gannerud, SIS  Nils Nettermark, JBK
Grupp 34 Mikael Lundqvist, Södra BK * Lars-Åke Gustafsson, JKK  Torbjörn Johansson, HBK
Grupp 35 Mats Malmsjö, BK June Anette Jerneståhl, GoIF Fram  Magnus Andersson, SIS
Grupp 36 Annika Andersson, GoIF Fram  Louie Lavallee, Bogesunds BK Birgitta Edlund, GoIF Fram 
Grupp 37 Jan Kling, Bogesunds BK  Claes Lindell, Södra BK  Sylvia Johansson, GoIF Fram 
Grupp 38 Sebastian Mårtensson, VBC Mikael Mårtensson, Forsheda Christer Sandberg, Södra BK
Grupp 39 Anita Gannerud, SIS  Donni Andersson, Södra BK  Alexandra Bärlund K, Fram
Grupp 40 Patrik Franzén, BK June Melwin Nielsen, SIS  Wivi-Ann Åman, GoIF Fram

* Reservplats 1 tilldelad: Makis Manthos, Marbodals BS
** Reservplats 2 tilldelad: Tuomo Halonen, JBK