Grupp 1-12 (lör 2 jan. från 10:00)

Grupp Spelare 1 Spelare 2 Spelare 3
1. Jesper Hilmersson, Södra BK Bjarne Goude, JBK Jonas Nettermark, JBK
2. Sune Johansson IK Cyrus Stig-Ove Wisberg, HBK Margaretha Ortstam, Fram
3. Tony Rudhager, IK Cyrus Aurora Ahlstrand, JKK Per-Anders Hörlin, Södra BK
4. Jonathan Kübek , June Moa Jakobsson, BK June Anders Johansson, Ik Cyrus
5. Pia Melkersson, BK Linnea Conny Edlund, JBS/Boys Kjell-Åke Karlssson, JBK
6. Margaretha Carlsson, Linnea Gudrun Berg, GoIF Fram Tony Johansson, IK Cyrus
7. Camilla Oskarsson, BK Linnea Michael Söderberg, BK June Yvonne Sandblom, JBS/Boys
8. Hans Wikstrand, JKK Leszek Graniczka, HBK Elisabeth Henriksson, Fram
9. Niklas Hascovec, JKK Peter Cedenloth, Södra BK Anders Hempel, JBS/Boys
10. Tim Wikstrand, JKK Thomas Ortstam, GoIF Fram Johan Björnell, IK Cyrus
11. Staffan Lindbjer, BK June Anders Fagerberg, JBS/Boys Alexandra Bärlund, Fram
12. Magnus Weiner, JBS/Boys Wasilis Rilund, IK Cyrus Taylor Thorén, GoIF Fram

Grupp 13-24 (lör 2 jan. från 14:00)

Grupp Spelare 1 Spelare 2 Spelare 3
13. Jonatan N Hörlin, Södra BK Gunnar Lindkvist, JBK Mats Malmsjö, BK June
14. Jonas Johansson, Tingsryd KK Lennart Hörlin, Södra BK Jonas Berglund, BK June
15. Thomas Andersson, JBS/Boys P-O Lönn, Turbo Reservplats Olle Assarsson, HBK
16. Filip Lindbjer, BK June Makis Manthos, Marbodal Anders Almqvist, JBS/Boys
17. Bertil Granehäll, IK Cyrus Katarina Nielsen, SIS Torbjörn Johansson, HBK
18. Fredrik Flinck, Tingsryd KK Lars Petersson, SBK Daniel Ström, BK June
19. Nils Nettermark, JBK Peter Carlsson, Turbo Annika Andersson, GoIF Fram
20. Joakim Håkansson, Tingsryd Romano Rumun, JBK Lars Tegmyr, JKK
21. Lisbeth Uddemar, GoIF Fram Martin Jansson, HBK Emil Fransson, Eksjö BK
22. Claes Lindell, BK June Claes Jersenius, BK June Emil Fredriksson, BK June
23. Tuomo Halonen, JBK Patrik Franzen, BK June Sten Jakobsson, BK June
24. Elvira Lindell, BK June Kent Karlsson, IK Cyrus Ulf Rosander, JBK

Grupp 25-35 (lör 2 jan. från 18:00)

Grupp Spelare 1 Spelare 2 Spelare 3
25. Kevin Almqvist, BK June Thomas Edlund, JKK Tony Warolin, JKK
26. Jan Kling, Bogesunds BK Birgitta Edlund, GoIF Fram Marita Nyman, SIS
27. Erik Tellbom, Södra BK Niklas Ihreborn, SBK Marie Cedstam, SIS
28. Jan Niskanen, Bogesunds BK Wilma Nyman, SIS Anette Jerneståhl, GoIF Fram
29. Per Johansson, Bogesunds BK Anna-Lena Karlsson, SIS Peter Svensson, Hammarby
30. Luis Lavellee, Bogesunds BK Håkan Jarl, JBK Gunnar Bäckström, HBK
31. Björn Hamberg, IK Cyrus Niklas Kyhlberg, JBK Hasse Gustafsson, HBK
32. Lars-Erik Carlsson, BK Pondus Anita Gannerud, SIS Christer Svensson, Vetlanda
33. Lennart Wiberg, JBK Christer Lorentsson, JBS/Boys Benny Ahnberg, JBS/Boys
34. Johan Ahlqvist, IK Cyrus Keith Lindqvist, JKK Thomas Åman, JKK
35. Bo Thisell, JBS/Boys Johan Gannerud, SBK Roger Andersson, Södra BK

Grupp 36-47 (sön 3 jan. från 10:00)

Grupp Spelare 1 Spelare 2 Spelare 3
36. Jan Ingvarsson, Värnamo Johan Bjerhag, Vetlanda BC Markus Nilsson, JBK
37. Jacob Elmner, JKK Victor N Hörlin, Södra BK Torbjörn Jansson, HBK
38. Christer Sandberg, Södra BK Heikki Rantavouri, IK Cyrus Robert Palmgren, JBS/Boys
39. Mikael Lundqvist, Södra BK Jerry Nejd, JKK Paul Kivilä, JBS/Boys
40. Jonas Nilsson, Värnamo Adam Hempel, Vingåkers BK Eva Olsson, HBK
41. Fredrik Nettermark, JBK Fredrik Nyberg, Södra BK Andreas Appelberg, Södra BK
42. Jonathan Lindell, BK June Bengt Lindström, Forsheda BK Viktor Wiberg, JBK
43. Sören Carlsson, Värnamo Alexander Martinsson, BK June Jacob Magnusson, Södra BK
44. Olle Gannerud, JKK Claes Appelberg, Södra BK Reservplats Marita Ståhlgren, SIS
45. Linus Wiberg, BK June Wivi-Ann Åman, GoIF Fram Maria L Johansson, Värnamo
46. Pierre Hjalmarsson, JBS/Boys Thomas Aspklint, Södra BK Fredrik Andersson, JBS/Boys
47. Anders Rogvall, BK June Patrik Åstrand, JBK Sten Nielsen, SBK