Kvalgrupp 1

Grupp 1 Louis Lavallee Bogesund
Grupp 2 Torbjörn Johansson HBK
Grupp 3 Sören Carlsson Värnamo
Grupp 4 Jan Ingvarsson Värnamo
Grupp 5 Bjarne Goude JBK
Grupp 6 Jörgen Andersson Team Clan
Grupp 7 Pierre Hjalmarsson JBS/Boys
Grupp 8 Olle Gannerud JKK
Grupp 9 Anders Gustafsso Vetlanda BC
Grupp 10 Patrik Fredriksson JKK

Bästa tvåor

1 Jan Niskanen Bogesund
2 Johan Gannerud SBK
3 Åsa Larsson Högland
4 Jan Kling Bogesund
5 Patrik Palmgren JBS/Boys
6 Anette Jerneståhl GoiF Fram

Kvalgrupp 2

Grupp 11 Patrik Emanuelsson Värnamo
Grupp 12 Adam Hempel JBS/Boys
Grupp 13 Patrik Franzén BK June
Grupp 14 Ulf Rosander JBK
Grupp 15 Caj Broström Vetlanda
Grupp 16 Henrik Ahlstrand JKK
Grupp 17 Anders Jardbring Vetlanda
Grupp 18 Cinna Kübek GoIF Fram
Grupp 19 Anders Rogvall IK Cyrus
Grupp 20 Angelica Borgström JBK
Grupp 21 Tobias Ekbladh JKK

Bästa tvår

1 Gudrun Berg GoIF Fram
2 Anders Fagerberg JDIK
3 Fredrik Nettermark JBK
4 Jonas Nettermark JBK
5 Birger Hjalmarsson IK Cyrus
6 Gunnar Bäckström HBK

Kvalgrupp 3

Grupp 22 Tony Rudhager IK Cyrus
Grupp 23 Fredrik Andersson JBS/Boys
Grupp 24 Niklas Kyhlberg JBK
Grupp 25 Linus Wiberg IK Cyrus
Grupp 26 Mats Wellermark Värnamo
Grupp 27 Jonny Aulander BK June
Grupp 28 Tony Warolin JKK
Grupp 29 Tuomo Halonen JBK
Grupp 30 Patrik Åstrand JBK
Grupp 31 Wasilis Rilund IK Cyrus
Grupp 32 Johan Ahlqvist IK Cyrus

Bästa tvåor

1 Tony Johansson IK Cyrus
2 Arne Johansson Vetlanda
3 Leszek Graniczka HBK
4 Tommy Karlsson Vinno
5 Thomas Edlund JKK
6 Håkan Jarl JBK

Kvalgrupp 4

Grupp 33 Göran Alm Pondus
Grupp 34 Lars-Erik Carlsson JDIK
Grupp 35 Daniel Fransson Värnamo
Grupp 36 Jonathan Lindell JKK
Grupp 37 Michael Söderberg BK June
Grupp 38 Martin Helgegren BK June
Grupp 39 Thomas Pedersen JKK
Grupp 40 Jonathan Kübek BK June
Grupp 41 Tim Wikstrand JKK
Grupp 42 Olle Assarsson HBK
Grupp 43 P-A Johansson Vetlanda

Bästa tvåor

1 Stig-Ove Wisberg HBK
2 Johan Bjerhag Vetlanda
3 Kevin Almqvist JKK
4 Robin Hedberg Vetlanda
5 Marita Ortstam GoIF Fram
6 Emil Fredriksson BK June

Desperado Squad

1 Filip Lindbjer Bk June 279 p
2 Anders Hempel JBS/Boys 239 p
3 Hans Wikstrand JKK 203 p
4 Kjell-Åke Karlsson JBK 219 p
5 Barsamo Calan Värnamo 213 p