Heat 1 – Lördag 5 januari 09:30

Match 1Keith Lindqvist, JKKvs.Magnus Andersson, SIS6-6618-511
Match 2Emil Fredriksson, BK Junevs. Lars-Göran Johansson, JBS/Boys0-12593-694
Match 3Mats Malmsjö, Södra BKvs. Lisbeth Uddemar, JBS/Boys12-0629-547
Match 4Wivi-Ann Åhman, GoIF Framvs. Peter Cedenloth, Södra BK2-10566-564
Match 5Filip Lindbjer, BK Junevs. Christer Sandberg, Södra BK6-6695-590
Match 6
Annica Gannerud, JKKvs. Stefan Nord, JKK8-4544-572
Match 7Emil Fransson, Eksjö BKvs. Christer Undfors, Pondus8-4666-648
Match 8Andreas Schneider, Skillingaryds ISvs. Wilma Nyman, Skillingaryds IS4-8650-632
Match 9Louis Lavellee, Bogesunds BKvs. Jan Niskanen, Bogesunds BK6-6633-569
Match 10Johan Gannerud, Skillingaryds ISvs. Sten Jakobsson, BK June2-10556-653
Match 11Björn Hamberg, Södra BKvs. Jon Pettersson, Örgryte IS6-6629-642
Match 12Andeas Appelberg, Södra BKvs. Johan Ahlqvist, IK Cyrus6-6590-628

Heat 1 – Lördag 5 januari 10:45

Match 13Viktor Wiberg, JBKvs.Caroline Rydell, JBK6-6600-623
Match 14Anders Hempel, JBS/Boysvs.Ulf Rosander, JBK6-6633-616
Match 15Jonas Berglund, Södra BKvs. Annika Isaksson, JBS/Boys6-6611-624
Match 16Tony Warolin, JKKvs. Pierre Emilsson, Gislaveds BK8-4633-617
Match 17Jan Ingvarsson, Team Värnamo BCvs. Nils Nettermark, JBK10-2618-544
Match 18Claes Jersenius, BK Junevs. Kent Karlsson, IK Cyrus12-0681-553
Match 19Loella Juul, Skillingaryds ISvs. Torbjörn Johansson, HBK0-12576-648
Match 20Lea Virta, BK Linneavs. Claes Lindell, Södra BK6-6653-675
Match 21Peter Salminen, Södra BKvs. Tony Johansson, JKK0-12wo-605
Match 22Henrik Ahlstrand, JKKvs. Thomas Andersson, JBS/Boys12-0583-wo
Match 23Johan Thedeby, Nässjö BSvs. Lars-Åke Gustafsson, JKK0-12520-672
Match 24Alexander Martinsson, BK Junevs. Magnus Persson, Södra BK10-2693-596

Heat 1 – Lördag 5 januari 12:00

Match 25Tony Rudhager, IK Cyrusvs.Jonathan Lindell, Södra BK0-12549-635
Match 26Olle Gannerud, JKKvs.Adam Hempel, BK Force4-8658-654
Match 27Anders Rogvall, BK Junevs. Patrik Åstrand, JBK6-6558-642
Match 28Hasse Gustafsson, HBKvs. Marcus Nilsson, JBK4-8613-661
Match 29Benny Rancinger, Gislaveds BKvs. Nicklas Kyhlberg, JBK4-8579-570
Match 30Jonatan Nyberg Hörlin, Södra BKvs. Tomas Thure, JKK8-4622-614
Match 31Christina Lydén, GoIF Framvs. Alva Juul, SIS6-6602-617
Match 32Thomas Aspklint, Södra BKvs. Melwin Nielsen, BK June10-2538-522
Match 33Robert Palmgren, JBS/Boysvs. Fredrik Nettermark, JBK0-12539-676
Match 34Patrik Franzén, BK Junevs. Fredrik Taus, Skillingaryds IS6-6714-643
Match 35Jonas Nettermark, JBKvs. Elisabeth Henriksson, GoIF Fram0-12625-652
Match 36Anette Jerneståhl, GoIF Framvs. Torbjörn Malmberg, IK Cyrus8-4642-632

Heat 2 – Söndag 6 januari 10:00

Match 37Keith Lindqvist, JKKvs.Lars-Göran Johansson, JBS/Boys6-6606-595
Match 38Mats Malmsjö, Södra BKvs. Peter Cedenloth, Södra BK6-6630-604
Match 39Filip Lindbjer, BK Junevs. Annica Gannerud, JKK10-2586-597
Match 40Emil Fransson, Eksjö BKvs. Wilma Nyman, Skillingaryds IS10-2623-627
Match 41Louis Lavellee, Bogesunds BKvs. Sten Jakobsson, BK June6-6626-617
Match 42Jon Pettersson, Örgryte ISvs. Johan Ahlqvist, IK Cyrus8-4638-622
Match 43Caroline Rydell, JBKvs. Anders Hempel, JBS/Boys6-6586-608
Match 44Annika Isaksson, JBS/Boysvs. Tony Warolin, JKK12-0646-590
Match 45Jan Ingvarsson, Värnamo BCvs. Claes Jersenius, BK June8-4601-562

Heat 2 – Söndag 6 januari 11:15

Match 46Torbjörn Johansson, HBKvs.Claes Lindell, Södra BK10-2592-614
Match 47Tony Johansson, JKKvs.Henrik Ahlstrand, JKK10-2575-635
Match 48Lars-Åke Gustafsson, JKKvs. Alexander Martinsson, BK June2-10640-735
Match 49Jonathan Lindell, Södra BKvs. Adam Hempel, BK Force8-4641-600
Match 50Patrik Åstrand, JBKvs. Marcus Nilsson, JBK6-6625-600
Match 51Nicklas Kyhlberg, JBKvs. Jonatan Nyberg Hörlin, Södra BK4-8647-688
Match 52Alva Juul, SISvs. Thomas Aspklint, Södra BK6-6633-594
Match 53Fredrik Nettermark, JBKvs. Patrik Franzén, BK June4-8544-685
Match 54Elisabeth Henriksson, GoIF Framvs. Anette Jerneståhl, GoIF Fram6-6632-605

Heat 3 – Söndag 6 januari 13:00

Match 55Keith Lindqvist, JKKvs.Mats Malmsjö, Södra BK6-6602-593
Match 56Filip Lindbjer, BK Junevs.Emil Fransson, Eksjö BK6-6667-672
Match 57Louis Lavellee, Bogesunds BKvs. Jon Pettersson, Örgryte IS4-8596-622
Match 58Anders Hempel, JBS/Boysvs. Annika Isaksson, JBS/Boys4-8602-656
Match 59Jan Ingvarsson, Värnamo BCvs. Torbjörn Johansson, HBK12-0558-535
Match 60Tony Johansson, JKKvs. Alexander Martinsson, BK June0-12606-653
Match 61Jonathan Lindell, Södra BKvs. Patrik Åstrand, JBK6-6608-607
Match 62Jonatan Nyberg Hörlin, Södra BK *vs. Alva Juul, SIS12-0722*-676
Match 63Patrik Franzén, BK Junevs. Elisabeth Henriksson, GoIF Fram6-6595-581

*Spelare med högst slagning i heat 3 går direkt till finalkarusellen och står därmed över heat 4


Heat 4 – Söndag 6 januari 14:15

Match 64Emil Fransson, Eksjö BKvs.Jan Ingvarsson, Värnamo BC6-6692-638
Match 65Annika Isaksson, GoIF Framvs.Patrik Franzén, BK June12-0654-519
Match 66Alexander Martinsson, BK Junevs. Keith Lindqvist, JKK10-2703-555
Match 67Jon Pettersson, Örgryte ISvs. Jonathan Lindell, Södra BK12-0664-551

Finalkarusell – Söndag 6 januari 15:30

Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4
1.Annika Isaksson, JBS/Boys
204208210223
2.Alexander Martinsson, BK June201206226201
3.Jon Pettersson, Örgryte IS219188165
4.Emil Fransson, Eksjö BK180187
5.Jonatan Nyberg Hörlin, Södra BK171

Stort grattis Annika Isaksson, JBS/Boys – Vinnare av JP-Fighten 2018-2019!