Heat 1

Måndag 6 jan 10:00
Match 1Torbjörn Jansson, HBKvsOlaf Nordmark, JKK6-6646-616
Match 2Tim Wikstrand, JBKvsJan Ingvarsson, Team. Värnamo6-6619-612
Match 3Magnus Appelberg, JBS/BoysvsIvan Högstedt, JBK8-4619-634
Match 4Marita Nyman, SISvsSten Jakobsson, BK June4-8542-602
Match 5Elias Andersson, JBS/BoysvsMattias Möller, Höganäs BC8-4704-630
Match 6Claes Lindell, Södra BKvsMelwin Nielsen, JKK6-6585-594
Match 7Ulf Rosander, JBKvsGudrun Berg, GoIF Fram0-12612-653
Match 8Martin Koldemar, BogesundvsTomas Andersson, JBS/Boys6-6655-686
Match 9Jonas Nettermark, JBKvsPatrik Franzén, JKK0-12574-685
Match 10Tommy Wadenrud, HBKvsPer-Anders Hörlin, Södra BK2-10608-643
Match 11Torbjörn Johansson, HBKvsSamuel Emtlind, Södra BK6-6667-564
Match 12Sally San, SISvsMagnus Persson, Södra BK2-10559-565
Måndag 6 jan 11:15
Match 13Christina Lydén, GoIF FramvsFredrik Nettermark, JBK2-10619-648
Match 14Hans Wikstrand, JKKvsJohan Ahlqvist, IK Cyrus6-6669-664
Match 15Tobias Nord, JKKvsKent Karlsson, IK Cyrus2-10584-699
Match 16Glenn Johansson, BK SkrufschavsLinus Wiberg, JBK10-2587-553
Match 17Saga Gannerud, SISvsPeter Svensson, Hammarby IF6-6665-641
Match 18Jan Wiberg, JBKvsStefan Karlsson, JBS/Boys8-4680-617
Match 19Tomas Lundqvist, TeB ClubvsJohan Weitz, TeB Club0-12571-602
Match 20Alexandra Bärlund-K, GoIF FramvsFredrik Taus, SIS6-6644-588
Match 21Bjarne Goude, JBKvsAdam Hempel, BK Force4-8578-614
Match 22Anders Rogvall, JKKvsLennart Wiberg, JBK12-0676-542
Match 23Fredrik Andersson, JBS/BoysvsTommy Andersén, JKK0-12599-691
Match 24Elvira Lindell, Bulltofta BKvsThomas Ortstam, GoIF Fram4-8558-568

Heat 2

Måndag 6 jan 13:00
Match 25Torbjörn Jansson, HBKvsTim Wikstrand, JBK6-6726-695
Match 26Magnus Appelberg, JBS/BoysvsSten Jakobsson, BK June6-6602-675
Match 27Elias Andersson, JBS/BoysvsMelwin Nielsen, JKK12-0683-643
Match 28Gudrun Berg, GoIF FramvsTomas Andersson, JBS/Boys4-8611-645
Match 29Patrik Franzén, JKKvsPer-Anders Hörlin, Södra BK12-0697-599
Match 30Torbjörn Johansson, HBKvsMagnus Persson, Södra BK6-6604-647
Match 31Fredrik Nettermark, JBKvsHans Wikstrand, JKK2-10631-635
Match 32Kent Karlsson, IK CyrusvsGlenn Johansson, BK Skrufscha2-10591-619
Match 33Saga Gannerud, SISvsJan Wiberg, JBK2-10661-722
Match 34Johan Weitz, TeB ClubvsAlexandra Bärlund-K, Fram0-12571-647
Match 35Adam Hempel, BK ForcevsAnders Rogvall, JKK4-8629-677
Match 36Tommy Andersén, JKKvsThomas Ortstam, GoIF Fram8-4641-639

Heat 3

Måndag 6 jan 14:15
Match 37Torbjörn Jansson, HBKvsSten Jakobsson, BK June10-2691-648
Match 38Elias Andersson, JBS/BoysvsTomas Andersson, JBS/Boys6-6736-668
Match 39Patrik Franzén, JKKvsMagnus Persson, Södra BK2-10592-622
Match 40Hans Wikstrand, JKKvsGlenn Johansson, BK Skrufscha0-12587-634
Match 41Jan Wiberg, JBKvsAlexandra Bärlund-K, Fram12-0602-497
Match 42Anders Rogvall, JKKvsTommy Andersén, JKK0-12513-623

Finalkarusell

Serie 1Serie 2Serie 3Serie 4
1.Elias Andersson, JBS/Boys217183197240
2.Jan Wiberg, JBK223215259239
3.Torbjörn Johansson, HBK280197189
4.Magnus Persson, Södra BK224163
5.Tommy Andersén, JKK194
6.Glenn Johansson, BK Skrufscha177

Elias Andersson, JBS/Boys – Vinnare av JP-Fighten 2019-2020