BK ForceAdam Hempel
BK JuneSten Jakobsson
BK SkrufschaGlenn Johansson
BK VeteranernaRomano Rumin
Bogesund BKMartin Koldemar
Bulltofta BKElvira Lindell
Eksjö BK/EBOKAlexander Lund
Eksjö BK/EBOKEmil Fransson
GoIF FramChristina Lydén
GoIF FramAnette Jerneståhl
GoIF FramGudrun Berg
GoIF FramElisabeth Henriksson
GoIF FramAlexandra Bärlund Karlsson
Goif FramThomas Ortstam
Hammarby IFPeter Svensson
Huskvarna BKTorbjörn Johansson
Huskvarna BKTorbjörn Jansson
Huskvarna BKTommy Wadenrud
Huskvarna BKGunnar Bäckström
Huskvarna BKEva Olsson
Höganäs BCMattias Möller
IK CyrusJohan Ahlqvist
IK CyrusTony Rudhager
IK CyrusKent Karlsson
IK CyrusTorbjörn Malmberg
JBS/BoysFredrik Andersson
JBS/BoysTomas Andersson
JBS/BoysElias Andersson
JBS/BoysAnders Nerfv
JBS/BoysMagnus Nilsson
JBS/BoysRobert Palmgren
JBS/BoysMats Jonsson
JBS/BoysMagnus Appelberg
JBS/BoysStefan Karlsson
JBS/BoysAnders Hempel
JBS/BoysLisbeth Uddemar
Jönköpings BKNils Nettermark
Jönköpings BKTim Wikstrand
Jönköpings BKNicklas Kyhlberg
Jönköpings BKUlf Rosander
Jönköpings BKBjarne Goude
Jönköpings BKMarcus Nilsson
Jönköpings BKPatrik Åstrand
Jönköpings BKFredrik Nettermark
Jönköpings BKLinus Wiberg
Jönköpings BKJan Wiberg
Jönköpings BKLennart Wiberg
Jönköpings BKJonas Nettermark
Jönköpings BKIvan Högstedt
Jönköpings KKTony Johansson
Jönköpings KKHans Wikstrand
Jönköpings KKTommy Andersen
Jönköpings KKJerry Nejd
Jönköpings KKMelwin Neilsen
Jönköpings KKKatarina Neilsen
Jönköpings KKSten Neilsen
Jönköpings KKStefan Nord
Jönköpings KKTobias Nord
Jönköpings KKPatrik Franzén
Jönköpings KKHampus Larsson
Jönköpings KKAnders Rogvall
Jönköpings KKTomas Qvist
Jönköpings KKOlof Nordmark
Rännbowlers 1Jari Halonen
Skillingaryds ISSally San
Skillingaryds ISJohan Gannerud
Skillingaryds ISAnita Gannerud
Skillingaryds ISSaga Gannerud
Skillingaryds ISNiclas Ihreborn
Skillingaryds ISDaniel Hofmann
Skillingaryds ISMarita Nyman
Skillingaryds ISMathias Karlsson
Skillingaryds ISAnton Rosqvist
Skillingaryds ISMikael Juul
Skillingaryds ISLoella Juul
Skillingaryds ISFredrik Taus
Skillingaryds ISMåns Gabrielsson
Södra BKErik Österholm
Södra BKChrister Sandberg
Södra BKPeter Cedenloth
Södra BKClaes Lindell
Södra BKMats Malmsjö
Södra BKMikael Lundqvist
Södra BKRoger Andersson
Södra BKPeter Roos
Södra BKMagnus Persson
Södra BKAxel Petersson
Södra BKBjörn Hamberg
Team Värnamo BCJan Ingvarsson
Team Värnamo BCSören Carlsson
Team Värnamo BCMats Wellermark
Teb Club Peter Lindén
Teb Club Tomas Lundqvist
Teb Club Bengt Eklöf
Teb Club Daniel Johansson
Teb Club Johan Weitz
Teb Club Hans-Göran Frick
Teb Club Claes Heljemo
Teb LadiesLotta Lindell

Anmälda spelare presenteras först när anmälan är behandlad.

Reservlista

  1. Per-Anders Hörlin, Södra BK – Tilldelad start i grupp 17
  2. Samuel Emtlind, Södra BK – Tilldelad start i grupp 9
  3. Magnus Andersson, Skillingaryd IS
  4. Håkan Jarl, TeB Club
  5. Agnes Isaksson, JBS/Boys
  6. Paul Kivelä, JBS/Boys
  7. Alva Juul, Skillingaryd IS